Контактний гриль Monte MT-3302 нержавіюча сталь
Monte MT-3302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-3302 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Електрогриль Monte MT-3302 | 999 грн. |
Електрогриль притискний Monte MT-3302 | 982 грн. |
Monte 3302-MT | 957 грн. |
Міні-гриль Monte MT-3302 | 939 грн. |
Електрогриль Monte MT-3302 1000 Вт | 1 375 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →