Міксер Morphy Richards MR9800
Відео 3Фото 48 |
Morphy Richards MR9800 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards MR9800
Усі ціни 24 →Фітнес-блендер Xiaomi Morphy Richards Portable Juice Cup Blue (MR9800) | 1 659 грн. |
Фітнес-блендер Morphy Richards MR9800 Blue | 1 793 грн. |
Фітнес-блендер Xiaomi Morphy Richards (MR9800) Pink MR9800 | 1 655 грн. |
Morphy Richards MR9800 Green STH0011308 | 1 949 грн. |
Фітнес-блендер Morphy Richards (MR9800) Green | 1 799 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →