Електрочайник Morphy Richards Venture 100130 нержавіюча сталь (100130)
Фото 9 |
Morphy Richards Venture 100130 |
|
Знімний фільтр від накипу. 360-градусне з'єднання для лівшів або правшів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Morphy Richards Venture 100130
Ціни на Morphy Richards Venture 100130 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Venture 100132 бежевий | від 3 213 грн. | 1 пропозиція | ||
Morphy Richards Venture 100134 білий | від 4 271 грн. | 1 пропозиція | ||
Morphy Richards Venture 100130 нержавіюча сталь | від 2 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Morphy Richards Venture 100133 червоний | від 4 271 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →