М'ясорубка Moulinex HV8 ME626132 білий
Відео 6Фото 12 |
Moulinex HV8 ME626132 |
|
Перше, на що звертаєш увагу при погляді на цей прилад – його економічність, компактність і витонченість дизайну. Крім цього, м'ясорубка Moulinex ME 626 має ряд дуже корисних в господарстві функцій. Користуватися нею дуже зручно і з точки зору практичності: нековзні прогумовані ніжки забезпечують стійкість, відсік для зберігання шнура і місце всередині приладу для зберігання насадок вирішують питання економії місця і зручності.
Модель потужна (2000 Вт), виконана з міцного пластику (корпус) і металу (деталі). Крім звичної насадки для перекручування м'яса і овочів, в набір входять також насадка для шинкування кубиками, що істотно розширює кулінарні можливості користувача. Окремої уваги заслуговує насадка для домашніх ковбасок і насадка «кеббе» для приготування фаршированих котлет (трубочок з м'яса або курки) та інших вишуканих страв на їх основі. Функція «Реверс» допоможе запобігти намотування жив на насадки. Також спрощує роботу з пристроєм спеціальний піддон для продуктів, який кріпиться зверху.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moulinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moulinex.
Купити Moulinex HV8 ME626132 білий
Усі ціни 112 →М'ясорубка Moulinex HV8 ME626TXF2 | 5 999 грн. |
Moulinex Moulinex ME626132 | 4 999 грн. |
М'ясорубка Moulinex ME626T | 5 510 грн. |
М'ясорубка Moulinex ME 6261 32 | 4 549 грн. |
М`ясорубка Moulinex ME626TXF2 | 5 999 грн. |
3 1 4 6 |
Жахлива м'ясорубка. Після перемелювання 2 кг м'яса починає смердити. Овочерізки взагалі відпад. сподобалося, що виробник Франція. На що і купився. Все розчарувало і ціна також. Вікторія Дацюк: користуюся Moulinex HV8 ME626132 менше місяця |
Раджу. Моя пропрацювала без нарікань 14 років! Користуюся з 2003 року, нарікань не було, але ось рік як стала тиснути, а не крутити, навіть курку. Погано почала справлятися зі своєю роботою моя старенька. Не багато галаслива. користуюся Moulinex HV8 ME626132 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
навіть запхати 2.6 кг.м'яса за хвилину, в м'ясорубку не реально.Тому мах 1кг. де 2000Вт. потужності? зовнішній вигляд і ніби Франція. не відповідність заявленим характеристикам та потужності. користуюся Moulinex HV8 ME626132 менше місяця |
Витончений домашній помічник
Ця м'ясорубка, крім уміння перемелювати м'ясо, володіє рядом інших дуже корисних в господарстві функцій. Крім цього, погляд залучає ергономічність, компактність і витонченість дизайну приладу.
Практичність і функціональність
Користуватися нею дуже зручно і з точки зору практичності: нековзні прогумовані ніжки забезпечують стійкість, відсік для зберігання шнура і місце всередині приладу для зберігання насадок вирішують питання економії місця і зручності. Модель потужна (2000 Вт), виконана з міцного пластику (корпус) і металу (деталі). Продуктивність її 2,6 кг/хв.
Додаткові насадки і функції
Крім звичної насадки для перекручування м'яса і овочів (2 диски для фаршу, 3 насадки для нарізки і шинкування) у набір входять також насадка для шинкування кубиками, що істотно розширює кулінарні можливості. Окремої уваги заслуговує насадка для домашніх ковбасок і насадка «кеббе» для приготування фаршированих котлет (трубочок з м'яса або курки) та інших вишуканих страв на їх основі. Функція «Реверс» допоможе запобігти намотування жив на насадки. Також спрощує роботу з пристроєм спеціальний піддон для продуктів, який кріпиться зверху.