Спальний мішок MOUSSON Polus
Відео 1Фото 19 |
MOUSSON Polus |
|
Дебютував у 2019 році спальний мішок торгової марки MOUSSON отримав анатомічну форму кокона і позиціонується в якості зимового і демісезонного рішення. Два шару утеплювача з синтетичного матеріалу IsoHole 8S сприяють утриманню тепла всередині спальника навіть холодними ночами, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля до значень від 2 до 14 °C морозу. Запобігти замерзанню покликаний також тепловий комір, капюшон з системою стягування, теплоізоляційний валик блискавки.
Комфортний нічліг спальний мішок MOUSSON Polus забезпечить і при плюсовій температурі, а якщо вона підніметься вище 15 °C, то модель варто використовувати в якості ковдри. Два кокона можуть бути об'єднані в один двохмісний. Комфортної експлуатації спальника сприяє светонакапливающий елемент на собачці, захист від закушування тканини блискавкою, петлі для сушіння. Важить виріб 1.8 кг і в комплектному компресійному мішку займає місце розміром 40x23x23 см, що цілком прийнятно для піших походів зимової часом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOUSSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOUSSON.
Купити MOUSSON Polus
Усі ціни 27 →MOUSSON POLUS L | 1 884 грн. |
MOUSSON POLUS L | 1 875 грн. |
Спальний мішок Mousson POLUS R Оранжевый (9046) | 2 107 грн. |
Спальный мешок MOUSSON POLUS L Оранжевый (9045) 9045 | 1 971 грн. |
Спальний мішок Mousson POLUS L Оранжевый (9045) 9045 | 2 049 грн. |
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні