Спальний мішок Terra Incognita Asleep 400
Terra Incognita Asleep 400 |
|
Спальник-ковдра розміром 220x80x80 см ставиться до старших рішенням лінійки Asleep торгової марки Terra Incognita. Він хоч і призначається насамперед для кемпінгового використання, але може застосовуватися і для ночівлі при складних погодних умовах. На підтвердження цього температура межі комфорту тут досягає -9 °C. В цілому, спальний мішок Terra Incognita Asleep 400 краще використовувати в міжсезоння, тобто навесні або восени.
Зовні модель покриває поліестер з системою Rip Stop, що підвищує захист від пошкоджень, а всередині знаходиться приємна на дотик флісова тканина. Між ними розташовуються 2 шару синтетичного утеплювача HollowCore щільністю 200 г/м2. Для кращого захисту від холоду передбачений капюшон, теплий комір і утеплювальна планка під змійкою. Їх інших особливостей оснащення слід виділити можливість з'єднання двох спальників, наявність світловідбиваючих елементів на бегунке блискавки, внутрішньої кишені і петлі для сушіння. Важить виріб 2 кг і поставляється в компресійному мішку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Asleep 400
Усі ціни 78 →Спальний мішок Terra Incognita Asleep 400 зелений R | 2 666 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep 400 / left, зелений | 2 666 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 400 (L) (зелёный) | 2 667 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep 400 / left, зелений | 2 666 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 400 l green (4823081502197) | 2 457 грн. |