Спальний мішок Terra Incognita Asleep 300
Terra Incognita Asleep 300 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Asleep 300
Усі ціни 72 →Спальний мішок Terra Incognita Asleep 300 (L) (зелений) (4823081502159) | 2 502 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep 300 / left, зелений | 2 502 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 300 (L) (зелёный) | 2 503 грн. |
Спальник Terra Incognita Asleep 300 / right, зелений | 2 502 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep 300 L зелений (4823081502159) 482308 | 2 502 грн. |
Середній представник лінійки спальників Terra Incognita Asleep призначений для використання в широкому температурному діапазоні — від -11°С до +21°С. При цьому гарненько виспатися, лежачи в мішку, можна навіть за температури навколишнього середовища близько -3°С.
Простір
Ширина моделі складає 80 см, а довжина — 190 см, до чого також необхідно приплюсувати розміри капюшона (30 см). Анатомічна система капюшона повторює контури шиї та голови, а широкий утеплений комір створює всі необхідні умови для забезпечення максимальної термоізоляції. Для людей великої статури в модельному ряду Terra Incognita представлена модифікація спальника з приставкою Wide, яка на 20 см ширше стандартної версії мішка.
Матеріали
В якості зовнішнього шару спального мішка використовується стійкий до пошкоджень поліестер з водовідштовхувальним просоченням. Внутрішнім матеріалом виступає поліестерова тканина з додаванням бавовни, що робить спальне місце досить м'яким і комфортним. Між цими шарами знаходиться гіпоалергенний наповнювач з поліестерових волокон. Кажучи простими словами, всі частини Terra Incognita Asleep 300 є практичними як і у використанні, так і у догляді.
Комфортний сон
Модель можна зістебнути з другим таким же спальником і розміститися в ній удвох. Окремим рядком радує, що при необхідності вибратися вночі з-під теплої ковдри не потрібно шукати ліхтарик — фосфоресціюючий елемент на «собачці» блискавки можна розгледіти навіть в непроглядній темряві. І якщо для піших походів спальник згодиться не дуже, чого не сприяє його вагу (близько 2 кг), то на риболовлі або на території автокемпінгу модель проявить себе з кращого боку, надаючи своєму власникові всі умови для комфортного сну.