Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   Mova

Газонокосарка-робот Mova 1000

Фото - Газонокосарка Mova 1000
Відео 5Фото 15
Mova 1000
600 м21000 м2
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2.5 Агод
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:20 см
Висота косіння:від 20 мм, до 60 мм
Екстра режим косіння до 1000 м2 за 24 години.
Всі характеристики
Характеристики 1000
Основне
Типгазонокосарка-робот
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення20 см
Різальна системароторна
Мін. висота скошування20 мм
Макс. висота скошування60 мм
Допустимий ухил45 %
Рекомендована площа1000 м²
Прибирання
Викид скошеної травизадній викид
Тип мішканемає
Конструкція
Особливостісамохідна
Газонокосарка робот
Принцип побудови маписамостійне вивчення перешкод / 3D LiDAR /
Керування зі смартфонаWi-Fi та Bluetooth
Функціїкосіння за розкладом
визначення рухомих об'єктів
проїзд між зонами
Датчикиудару
підйому
дощу
температури
перешкод
Безпекапін-код
захист від дітей
Комплектація
Насадкилопатевий ніж
Додатковозарядна станція
Акумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Напруга батареї18 В
Ємність2.5 Агод
Час зарядки0.67 год
Інше
Матеріал декипластик
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Редактор E-Katalog, Газонокосарки
Serhii Melnyk, відредаговано 03.05.2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mova 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mova.

Купити Mova 1000

Усі ціни 10 →

Газонокосарка-робот Mova 1000

Газонокосарка-робот Mova 1000 — сучасний пристрій для ефективного догляду за газонами до 1000 м². Оснащена системою UltraView... ще™ та 3D-LiDAR, вона забезпечує точний аналіз навколишнього середовища для створення детальних карт місцевості та оптимального планування роботи. Завдяки водонепроникності IPX6, пристрій може працювати під дощем, а низький рівень шуму до 60 дБ дозволяє використовувати його без дискомфорту для оточуючих. Міцні позашляхові колеса забезпечують ефективну роботу навіть на нерівній поверхні. Швидке заряджання за 40 хвилин та автоматичне повернення до станції зарядки дозволяють підтримувати роботу без перерв. Інтуїтивне налаштування зон через мобільний додаток MOVAHome дає можливість легко визначати межі роботи без додаткових пристроїв. Багатозональне управління підійде для великих і складних територій. Вбудовані датчики виявляють перешкоди і активують функцію підняття для безпеки. Можливість налаштування режимів косіння, включаючи косіння країв і ручне управління, робить цей пристрій універсальним. Підходить для роботи на нахилах до 45%, забезпечує точне косіння та високий рівень безпеки, що робить Mova 1000 оптимальним рішенням для сучасного догляду за газоном.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
45 774 грн.

MOVA Robot 1000

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
47 599 грн.

Газонокосарка-робот MOVA Robot 1000

MOVA Robot 1000 — роботизована газонокосарка для автоматичного догляду за газонами площею до 1000 м² без прокладання дроту та... щебез встановлення RTK-бази. Модель використовує 3D LiDAR і технологію UltraView для побудови карти, орієнтації на ділянці, обходу перешкод і роботи в умовах різного освітлення. MOVA Robot 1000 оснащений ріжучим диском із трьома рухомими лезами, ширина скошування становить 20 см, а
Ujin.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
42 900 грн.

Газонокосарка-робот Mova 1000

Газонокосарка-робот Mova 1000 — автономний пристрій для догляду за газоном до 1000 м² із точним картографуванням UltraView™ і... ще3D‑LiDAR, що прокладає оптимальні траєкторії, обходить перешкоди й рівномірно стриже траву; ширина захвату 20 см, висота кошіння 20–60 мм, регульований привід і максимальна швидкість 2,16 км/год забезпечують акуратний результат на різних ділянках. Акумулятор 18 В, 2,5 А·год дає швидке підзаряджання (~40 хв) і автоматичне повернення на станцію при низькому заряді; захист IPX6 дозволяє працювати під дощем, а позашляхові колеса і здатність долати схили до 45% — на нерівних поверхнях. Рівень шуму до 59 дБ, функції виявлення перешкод і підняття підвищують безпеку; через застосунок MOVAHome можна налаштувати віртуальні межі, багатозональне планування, шість режимів роботи та керувати графіком і режимами дистанційно. Компактні розміри (64,32×41,86×27,93 см) і вага 11,7 кг полегшують встановлення й обслуговування.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
45 780 грн.

Робот-косарка Mova 1000 1000м2

Маркетплейс: Rozetka.ua  TechnoVibe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
55 400 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Mova 1000

Модификації Mova 1000

Ціни на Mova 1000
Mova 600 від 37 109 грн.16 пропозицій
Mova 1000 від 42 900 грн.11 пропозицій
Відеоогляди