Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Mova
Вертикальний пилосос

Mova M50 Pro

Фото - Пилосос Mova M50 Pro
Фото 15
Mova M50 Pro
Колір
Типвертикальний
Прибираннясухе і вологе
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Споживана потужність450 Вт
Потужність всмоктування150 Вт
Сила всмоктування22000 Па
Об'єм пилозбірника0.7 л
Об'єм ємності для води0.8 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Насадки в комплекті
Функції насадокполотер (для протирання)
Док-станція
Зарядна станціяпідлогова
Самоочищення насадки
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї21.6 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора4 Агод
Час роботи46 хв
Час зарядки4 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму72 дБ
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)118x25.6x27.5 см
Вага5.4 кг
Офіційний сайтpl.mova.tech
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Mova M50 Pro

MOVA M50 Pro

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
22 386 грн.

Пилосос Mova M50 Pro 46 хв DODKM50PRO

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
21 925 грн.

Бездротовий вертикальний пилосос з функцією миття MOVA M50 Pro (HMH26A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
34 659 грн.

Акумуляторний миючий пилосос Mova M50 Pro Wet&Dry (M50 Pro)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wilter З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
26 799 грн.