Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Керма   /   MOZA Racing

Кермо MOZA Racing SR-P Pedals (RS11)

Фото - Кермо MOZA Racing SR-P Pedals
Фото 4
MOZA Racing SR-P Pedals
Колір
Тип пристрою
педалі
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Підключення
дротове
Провідний інтерфейс
USB-A
Педалі
газ
гальмо
Матеріал виконання
метал
Вага
4300 г
Офіційний сайт
mozaracing.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Маркування виробника
RS11

Педальний блок з двох педалей (газа і гальма) випущений брендом MOZA у 2026 році і займає позицію нижче топових CRP2 та mBooster, але водночас пропонує ряд серйозних технічних рішень, які більше характерні для старших моделей. Конструкція повністю виконана з високоміцної сталі, а маса у 4,3 кг забезпечує стійкість навіть без кріплення до кокпіту — для цього на основі передбачені протиковзкі накладки.

Гальмівна педаль оснащена датчиком навантаження з максимальним зусиллям 100 кг і працює за алгоритмом подвійного сенсорного злиття: на початковому етапі ходу домінує кутовий датчик, що дозволяє контролювати глибину натискання, а в середній та кінцевій фазі управління переходить до датчика тиску, забезпечуючи точне дозування гальмівного зусилля. Комбінація пружини і демпферного блоку створює характерне наростання жорсткості наприкінці ходу, що імітує поведінку реальної гальмівної системи.

Педалі MOZA Racing SR-P Pedals використовують 15-бітні магнітні енкодери з роздільною здатністю 32768 імпульсів на оберт — за заявою виробника, це забезпечує більш високу точність і стабільність порівняно із звичайними датчиками Холу. Педаль газу виконана у підлоговому органному форматі, при якому стопа і педаль рухаються по одній траєкторії, що спрощує точне дозування тяги. Відстань між педалями і висота майданчиків регулюються, педалі знімні і підтримують інверсний монтаж. Підключення до ПК — напряму через USB, налаштування кривих відгуку виконується в ПО Pit House.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити MOZA Racing SR-P Pedals

Усі ціни 19 →

MOZA Racing RS11Moza

Педалі MOZA Racing SR-P USB — максимальна точність та контроль для симрейсингу Комплект сталевих педалей MOZA SR-P USB — ц... щее професійне рішення для геймерів, які прагнуть реалістичного занурення в автосимулятори. Завдяки інженерному підходу та преміальним компонентам, педалі забезпечують точну передачу зусилля, надійну стабільність і комфортне керування. ● Тензодатчик гальма на 100 кг – для точного контролю тиску ● Магнітні енкодери 16-біт – висока точність до 65536 PPR ● Органна педаль газу – для природного та плавного натискання ● Регулювання відстані між педалями – підлаштування під стиль водіння ● Демпфер + пружина – реалістичне гальмування з відчуттям зворотного зв'язку ● Протиковзкі накладки – для стабільної гри навіть у запеклому заїзді ● USB-з'єднання з ПК – повна сумісність і просте налаштування ● Підтримка програмного забезпечення MOZA Pit House ● Матеріал: метал ● Вага: 4 кг ● Габарити упаковки: 410 × 310 × 170 мм
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 779 грн.

Педалі MOZA Racing SR-P Pedals (RS11Moza) Black RS11MOZA

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 999 грн.

Комплект педалей MOZA SR-P USB Black (RS11Moza) RS11Moza

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Педалі Moza Racing SR-P (RS11)

Педалі Moza Racing SR-P (RS11) забезпечують високу точність керування завдяки 16‑бітним магнітним енкодерам (65536 імп./об) т... щеа комбінованій системі гальмування: кутовий сенсор на початковому ході й сенсор сили до 100 кг при сильному натисканні, що дає природний та детальний відгук; газ реагує плавно і лінійно. Модульна конструкція знімних і перевертних педалей та регульованою антипідковзною підставою дозволяє адаптувати положення під різні стилі водіння і антропометрію; додаткова пружина і демпфер покращують відчуття. Провідне USB‑підключення і сумісність із програмним забезпеченням MOZA Pit House для налаштування чутливості, ходу й відгуку роблять педалі зручними в персоналізації; міцні матеріали корпуса розраховані на інтенсивне використання в симрейсингу. Колір — чорний.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 408 грн.

MOZA Racing SR-P Pedals (RS11Moza) Black

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
8 872 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на MOZA Racing SR-P Pedals

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна