Кермо Hori Racing Wheel Overdrive (XBO-012U)
Відео 26Фото 4 |
Hori Racing Wheel Overdrive |
|
Комплект компанії Hori, в який входять повнорозмірне кермо і підставка з двома педалями газу і гальма, оптимізований для гоночних симуляторів. Особливість моделі полягає в тому, що вона отримала офіційну ліцензію Microsoft і розроблена спеціально для ігрових приставок Xbox (Xbox Series X і S, а також Xbox One). Команда дизайнерів компанії спробувала повністю передати функції і якість справжнього гоночного керма з кутом повороту 270 градусів і металевими пелюстками перемикання передач швидкості.
Hori Racing Wheel Overdrive дозволяє налаштовувати інші параметри, такі як мертва зона, чутливість педалей і т.д. крім того, наявність класичного маніпулятора D-Pad і звичних кнопок дає можливість використовувати кермо в якості геймпада. Кермо кріпиться до поверхні за допомогою міцних затискачів, а педальний блок має додаткову підставку для більшої міцності і гумові вставки знизу, які запобігають ковзанню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hori.
Купити Hori Racing Wheel Overdrive
Усі ціни 18 →Аксесуар для приставки Hori Racing Wheel Overdrive Designed for Xbox Serie | 5 615 грн. |
Аксессуар для приставок Hori Racing Wheel Overdrive Designed for Xbox Seri | 5 515 грн. |
Hori Racing Wheel Overdrive Designed for Xbox Series X/S/PC (AB04-001U) AB | 5 299 грн. |
Кермо Hori для Xbox One/X/S Hori Racing Wheel Overdrive (AB04-001U) | 5 513 грн. |
Hori для Xbox One/X/S Hori Racing Wheel Overdrive AB04-001U | 5 259 грн. |