Морозильний лар MPM 206-SK-06E 200 л
MPM 206-SK-06E |
|
Ця порівняно недорога морозильна скриня може послужити відмінним вибором для тривалого зберігання продуктів. Агрегат розрахований на надійну, безпечну та економічну роботу цілий рік. Система Winter Security дозволить пристрою нормально функціонувати навіть у період зимових холодів, коли температура в приміщенні монтажу може знижуватися до –15 °C. Модель відрізняється від інших схожих рішень наявністю електронного блоку управління.
Панель налаштування має зрозумілу індикацію температурного режиму. Морозильна скриня MPM 206-SK-06E отримала LED-освітлення та замок на дверцятах. Якщо температура в робочій камері почала збільшуватись, агрегат сповістить про поломку за допомогою звукового сигналу. Розморожування здійснюється у ручному режимі. Щоб спростити чищення сховища, у низькотемпературній зоні є зливний отвір. Це одна з найпродуктивніших морозильних шаф. Швидкість охолодження продуктів досягає 16 кг/добу. Водночас модель є гранично економічною – енергоспоживання відповідає класу А+. Для функціонування агрегату потрібно близько 222 кВтг на рік. Під низькотемпературну зону зберігання виділено 200 л. Усередині передбачено знімний кошик, що дозволяє грамотно організувати робочий простір.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM 206-SK-06E 200 л
Усі ціни 7 →Морозильна скриня MPM Product MPM-206-SK-06E | 9 984 грн. |
Морозильный ларь MPM 206-SK-06E | 10 408 грн. |
MPM MPM-206-SK-06E | 11 760 грн. |
MPM MPM-206-SK-06E | 12 054 грн. |
MPM MPM-206-SK-06E | 12 348 грн. |
MPM 206-SK-06E | 15 785 грн. |
MPM 206-SK-06E | 16 170 грн. |