Морозильний лар Gorenje FH 21 FPW 198 л (20008150)
Фото 4 |
Gorenje FH 21 FPW 2022 рікробота в мороз 198 л248 л |
|
Практична морозильна скриня від популярного бренду Gorenje, представлена на ринку в 2022 р. Корисний об'єм морозильної скрині становить до 198 л. Робоча камера оснащена парою знімних кошиків. На глухих дверцятах передбачений замок. Блок налаштування розташований із зовнішнього боку, у нижній частині фасаду. Панель управління отримала регулятор температури та три світлодіодні індикатори, які сповіщають: про підключення до мережі, активну роботу морозильного контуру та зниження температури.
Дана модель має роликове шасі, завдяки чому морозильна скриня Gorenje FH 21 FPW вдасться легко і безпечно переставляти з місця на місце навіть поодинці. Вага установки складає 30 кг. Агрегат дозволить щодня заморожувати по 9 кг свіжих продуктів. Якщо пропаде електромережа, то внутрішня температура зможе залишатися придатною для зберігання ще близько 34 годин. Система FreezeProtect дозволить використовувати агрегат навіть у неопалюваному приміщенні. Скриня впевнено зможе працювати навіть по холоду до –15 °C. Морозильна система ґрунтується на одинарному компресорі. Шум силової установки не перевищує 38 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje FH 21 FPW 198 л
Усі ціни 8 →Gorenje FH21FPW | 9 546 грн. |
Gorenje FH21FPW | 9 030 грн. |
GORENJE FH21FPW | 8 999 грн. |
Gorenje FH21FPW | 12 720 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH21FPW | 9 999 грн. |
Модификації Gorenje FH 21 FPW
Ціни на Gorenje FH 21 FPW |
---|---|---|---|---|
Gorenje FH 21 FPW 198 л | від 8 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Gorenje FH 25 FPW 248 л | від 13 320 грн. | 9 пропозицій |