Стайлер MPM MPR-11
Фото 6 |
MPM MPR-11 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MPR-11
Усі ціни 15 →Стайлер MPM MPR-11 | 929 грн. |
MPM MPR-11 | 890 грн. |
MPM MPR-11 | 999 грн. |
Випрямляч для волосся MPM MPR-11 | 992 грн. |
Вирівнювач волосся MPM MPR-11 | 978 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →