Сушарка для фруктів MPM MSG-03
Фото 11 |
MPM MSG-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MSG-03
Усі ціни 17 →Сушка для овочів і фруктів MPM MSG-03 | 1 399 грн. |
Сушка Mpm Product MSG-03 | 1 581 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів Mpm Product MSG-03 | 1 330 грн. |
Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-03 | 1 628 грн. |
Сушка для овощей и фруктов MPM MSG-03 | 1 429 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості сушарки для фруктів MPM MSG-03:
- Регульована висота піддонів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →