Сушарка для фруктів MPM MSG-01
MPM MSG-01 |
|
Недорога сушарка фруктів бренду MPM-це простий прилад для заготівлі сушки на зиму. Він підходить для обробки різних продуктів, включаючи трави і квіти, гриби, ягоди і овочі. 250-ватний нагрівач розташований у верхній частині корпусу. Ця особливість сприяє загальній компактності моделі, так що навіть на відносно невеликій кухні їй буде нескладно знайти місце. Разом з тим сушарка MPM MSG-01 не забезпечує максимально рівномірний розподіл тепла: на верхніх ярусах температура буде вище, ніж на нижніх.
Сам корпус і п'ятірка лотків для розміщення продуктів зроблені з пластика, який не містить потенційно шкідливі компоненти, такі як бісфенол (BPA). Для додаткової зручності користувачів є можливість регулювання висоти розташування піддонів відносно один одного. З інших особливостей варто виділити просте механічне управління (знаходиться теж у верхній частині приладу) і непрозорі матеріали виготовлення корпусу: відповідно для контролю за ступенем висушування продуктів доведеться періодично відкривати кришку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MSG-01
Усі ціни 15 →Сушка для овочів і фруктів MPM MSG-01 | 1 399 грн. |
Сушка Mpm Product MSG-01 | 1 581 грн. |
MPM Product MSG-01 | 1 287 грн. |
Сушка MPM MSG-01 | 1 473 грн. |
Сушка для овощей и фруктов MPM MSG-01 | 1 399 грн. |