Мотошолом MT Targo
Відео 24Фото 14 |
MT Targo 5 зірок |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MT Targo
Усі ціни 53 →Мотошлем MT Targo S Britain C2 Matt Grey ECE2206 XS 0000065872 | 4 220 грн. |
Мотошолом MT Targo S Solid A3 Matt Yellow ECE2206 L | 3 956 грн. |
Мотошлем MT Targo S Kay B2 Matt Grey ECE2206 XS 0000065882 | 4 220 грн. |
Мотошлем MT Targo S Kay B3 Matt Yellow ECE2206 M 0000065894 | 4 220 грн. |
Мотошлем MT Targo S Kay B5 Matt Red ECE2206 M 0000065904 | 4 220 грн. |
ще 20 пропозицій
Фіксація візора відмінна
Застібка дуже швидко відсікається За свою ціну дуже міцний, якщо не розсікаєте більше 200 км/год! Вибір кольорів величезний! Не китайська, а іспанського виробництва. Нутрощі відстебаються, бо не прав і використовую підшоломник, і вам раджу! При регулюванні довжини затяжки нема куди зафіксувати залишок мотузки, який постійно бовтається, я його просто в кофту за шию заправляю!
Трохи погана вентиляція та шумоізоляція, на швидкості вітер дуже сильно гуде, я вже звик! Візор на малих швидкостях у підшоломнику пітніє, якщо без нього, то всі норми! При наборі швидкості усі гуд! У дощ їздити не раджу! TolikGyver: користуюся MT Targo більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
На голові сидить щільно, застібка гарна!