CD-програвач Musical Fidelity M3SCD
Фото 4 |
Musical Fidelity M3SCD
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:10 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:117 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.003 %
Входи:S/P-DIF, оптичний, тригерний
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Musical Fidelity M3SCD
Усі ціни 10 →Musical Fidelity M3SCD Black офіційна гарантія | 44 899 грн. |
Програвач Musical Fidelity M3scd czarny | 51 291 грн. |
Musical Fidelity M3scd czarny | 51 291 грн. |
CD-програвач Musical Fidelity M3SCD Black | 49 400 грн. |
Musical Fidelity M3SCD Silver офіційна гарантія | 44 899 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →