Підсилювач Musical Fidelity M8 500S
Відео 2Фото 4 |
Musical Fidelity M8 500S
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):500 Вт
Коеф. демпфування:330
На підсилювач (Main):RCA/XLR
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики M8 500S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Musical Fidelity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Musical Fidelity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Musical Fidelity M8 500S
Усі ціни 6 →Musical Fidelity M8-500s офіційна гарантія | 147 249 грн. |
Підсилювач звуку Musical Fidelity M8-500s czarny | 207 747 грн. |
Musical Fidelity M8-500s czarny | 207 747 грн. |
Підсилювач звуку Musical Fidelity M8-500s srebrny | 207 747 грн. |
Musical Fidelity M8-500s srebrny | 207 747 грн. |
Musical Fidelity M8 500S | 289 706 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →