Овочерізка Mystery MMC-1404 білий
Відео 1Фото 3 |
Mystery MMC-1404 |
|
Проста і ефективна побутова овочерізка (скиборізка) невеликої потужності з набором дискових ножів і вбудованим відсіком для їх зберігання. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2014 року, орієнтований на широке коло економних користувачів. Незамінний для вегетаріанців, нарізані нею овочі або фрукти можуть використовуватися для виготовлення салатів зі свіжих овочів, приготування інших страв і підготовки продуктів до сушіння.
Займає мінімум місця в робочому положенні, компактна при зберіганні. Дозволяє швидко натирати, нарізати шматочками або скибочками овочі, фрукти, подрібнювати сир або інші продукти підвищеної щільності. Виконана в стильному, компактному і функціональному пластиковому корпусі. Обладнана зручною кнопкою запуску двигуна, який працює з постійною швидкістю. Стійкі прогумовані ніжки овочерізки Mystery MMC-1404 міцно утримують її на всіх видах горизонтальних поверхонь (в т.
ч. на скляних стільницях). Легко збирається і розбирається. Довговічний електричний двигун потужністю 150 Вт, забезпечує пристойний крутний момент для швидкого нарізування і не перегрівається при тривалому використанні. Комплектується трьома дисковими насадками: насадкою-теркою, насадкою шатківницею звичайної і фігурної. Насадки, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Купити Mystery MMC-1404 білий
Усі ціни 10 →Овочерізка Mystery MMC-1404 | 1 250 грн. |
Подрібнювач Mystery MMC-1404 | 1 041 грн. |
Mystery MMC-1404 | 1 065 грн. |
Mystery MMC-1404 | 1 090 грн. |
Кухонный комбайн Mystery MMC-1404 | 922 грн. |