Автосабвуфер Mystery MTB-250A
Mystery MTB-250A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MTB-250A
Автомобільний сабвуфер Mystery MTB-250A | 5 399 грн. |
Автомобільний сабвуфер Mystery MTB-250A Активний | 5 899 грн. |
Сабвуфер Mystery MTB-250A (04848) | 5 399 грн. |
Автомобільний сабвуфер Mystery MTB-250A [54839] | 6 352 грн. |
Додаткові функції і можливості автосабвуфера Mystery MTB-250A:
- Фільтр нижніх частот з регулюванням 40-250 Гц
- Регулювання рівня вхідного сигналу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →