Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Nacon
Навушники

Nacon RIG300 Pro HS

Фото - Навушники Nacon RIG300 Pro HS
Відео 2Фото 16
Nacon RIG300 Pro HS
2023 рікRIG
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 4/5
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість111 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага233 г
Офіційний сайтnacongaming.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Призначені та оптимізовані для використання з консолями Sony Playstation 4/5.
Версія для Xbox: Nacon RIG300 Pro HX
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nacon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nacon.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Nacon RIG300 Pro HS

Навушники з мікрофоном Nacon RIG 300 Pro HS Cosmic Purple (RIG300PROHSCOSMIC)

Навушники з мікрофоном Nacon RIG 300 Pro HS Cosmic Purple (RIG300PROHSCOSMIC) — провідна ігрова гарнітура з 40 мм драйверами для насиченого баса та чітких високих частот, що забезпечує детальну сцену звуку; кардіоїдний мікрофон з фокусуванням голосу мінімізує фонові шуми під час командної гри; легка конструкція (≈233 г) і великі тканинні амбушури г... щеарантують комфорт під час тривалих сесій і пасивну звукоізоляцію; регулятор гучності на кабелі та стандартний 3,5 мм роз’єм роблять гарнітуру сумісною з консолями, контролерами, ПК і мобільними пристроями; технічні параметри: імпеданс 32 Ом, частотний діапазон навушників 20 Гц–20 кГц, чутливість 111 dB SPL/V; мікрофон: 100 Гц–10 кГц, чутливість −45 dBV/Pa; стильний колір Cosmic Purple додає індивідуальності геймерському образу.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 050 грн.

Nacon RIG 300 Pro HS - чорний

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
1 206 грн.

Навушники з мікрофоном Nacon RIG 300 Pro HS White (RIG300PROHSW)

Навушники з мікрофоном Nacon RIG 300 Pro HS White ідеально поєднують високоякісний звук, комфорт та універсальність для геймерів. Завдяки потужним 40-мм драйверам забезпечують глибокі баси та чисті високі частоти, що підвищує якість ігрового досвіду. Ергономічний дизайн з м'якою оббивкою гарантує комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій, а лег... щека конструкція вагою всього 233 г зменшує
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 248 грн.

Динаміка цін на Nacon RIG300 Pro HS

Відеоогляди