HyperX Cloud Stinger 2 Core (683L9AA)
Відео 10Фото 8 |
HyperX Cloud Stinger 2 Core |
|
Друге покоління провідної ігрової гарнітури HyperX Cloud Stinger для використання з ПК та ноутбуками. Є однією із найдоступніших моделей сімейства HyperX Cloud. Поєднання продуманої та ергономічної конструкції з помірною вагою дає ефект легкості, тому навушники майже не відчуваються на голові. А стильний зовнішній дизайн з впізнаваним логотипом виробника припаде до душі геймерам різного віку.
Пружне оголов'я забезпечує оптимальний притиск, а м'які амбушюри з пам'яттю форми гарантують відсутність втоми навіть за тривалого багатогодинного використання. За звучання навушників HyperX Cloud Stinger 2 Core відповідають динамічні 40 мм драйвери, які здатні відтворювати розширений частотний діапазон від 10 Гц до 25 кГц. Повноважний бас та адекватне відтворення високочастотних звуків гарантують ефектне звучання пострілів/вибухів.
Крім цього, комплект навушників входить код для активації технології DTS Headphone: X Spatial Audio, яка забезпечує покращене позиціонування звуків у просторі, важливе для швидкого орієнтування динамічних шутерах. Гарнітура обладнана відкидним односпрямованим мікрофоном з пасивним шумопоглинанням. Його хороша чутливість дозволяє впевнено захоплювати голос користувача, зберігаючи тембр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Stinger 2 Core
Усі ціни 36 →HyperX Cloud Stinger 2 Core (683L9AA) Black 683L9AA | 1 499 грн. |
Навушники HyperX Cloud Stinger 2 Core PC 3.5mm (683L9AA) Black | 1 499 грн. |
Гарнитура HyperX Cloud Stinger 2 Core PC 3.5mm Black (683L9AA) 683L9AA | 1 470 грн. |
Навушники HyperX Cloud Stinger 2 Core PC 3.5mm Black (683L9AA) 683L9AA | 1 499 грн. |
Гарнітура HyperX Cloud Stinger 2 Core PC 3.5mm Black (683L9AA) 683L9AA | 1 399 грн. |