Настільне кріплення NB F160
Відео 15Фото 8 |
NB F160 |
|
Вбудована газова пружина має регулювання жорсткості
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NB F160
Усі ціни 8 →Кронштейн-підставка для двох моніторів North Bayou Vesa NB F160 17" - 27" | 2 875 грн. |
Кріплення настінне для телевізора North Bayou F-160/8008 для двох моніторі | 2 850 грн. |
Настільне кріплення для двох моніторів North Bayou F160 17-30 Чорне | 2 776 грн. |
Настільне кріплення для двох моніторів North Bayou F160 17-30 дюймів Чорни | 2 776 грн. |
Настільне кріплення для двох моніторів Кронштейн North Bayou F160 17-30 дю | 3 379 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень NB F160:
- 2 варіанти розміщення: на краю стола і через отвір на столі.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →