Ящик для інструменту NEO 84-061
Відео 1Фото 3 |
NEO 84-061 |
|
Об'єм ящика-26 л, Вантажопідйомність 19 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 84-061
Усі ціни 24 →Neo Tools 84-061 | 1 499 грн. |
Ящик для инструментов Neo Tools 84-061 | 1 363 грн. |
Модульний ящик для інструменту Neo Tools 53x31x22,5см (84-061) | 1 603 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-061 | 1 603 грн. |
Ящик для інструментів NEO (84-061) | 1 603 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →