Ящик для інструменту NEO 84-267
Відео 3Фото 2 |
NEO 84-267 |
|
Гумки для фіксації інструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 84-267
Усі ціни 21 →Ящик для инструментов Neo Tools 84-267 | 1 526 грн. |
NEO открытый (84-267) | 1 799 грн. |
Модульный ящик для инструмента neo, 2 съёмные перегород. с резин. захватам | 1 642 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-267 | 1 799 грн. |
Ящик для інструменту Neo Tools (84-267) | 1 799 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →