Масляний обігрівач NEO 90-151 7 секц 1.5 кВт
![]() |
NEO 90-151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-151 7 секц 1.5 кВт
Усі ціни 43 →Обігрівач оливний Neo Tools 90-151 | 2 780 грн. |
Масляний радіатор Neo Tools 90-151 | 2 880 грн. | ![]() |
| 2 445 грн. |
Масляний радіатор NEO Tools 90-151 | 2 911 грн. |
Обігрівач оливний Neo Tools, 20м2, 1500Вт (90-151) 90-151 | 2 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NEO 90-151
| Ціни на NEO 90-151 |
|---|---|---|---|---|
| NEO 90-151 7 секц 1.5 кВт | від 2 199 грн. | 45 пропозицій | ||
| NEO 90-152 9 секц 2 кВт | від 2 599 грн. | 27 пропозицій | ||
| NEO 90-153 11 секц 2.5 кВт | від 2 936 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →