Рюкзак NEO Tools Survival 84-326 40 л
Відео 1Фото 14 |
NEO Tools Survival 84-326 |
|
Тактичний рюкзак марки NEO Tools дебютував у продажу у 2022 році і є флагманом фірмової лінійки. Загалом модель можна зарахувати до середнього цінового сегменту. Вона характеризується гарною місткістю (об'єм 40 літрів), виконана із щільної, зносостійкої поліестерової тканини (у зв'язку з чим без вмісту досить важка – майже 1.8 кг), здатна зацікавити військових, мисливців, рибалок.
Рюкзак NEO Tools Survival 84-326 примітний не тільки наявністю строп MOLLE/PALS на фронтальній частині та боковинах корпусу (вони служать для фіксації додаткового спорядження), але й трьома комплектними сумками, в тому числі однією досить великою (фіксується знизу по центру). Ще однією тактичною особливістю є зовнішня велкро-панелька (липучка) — вона дозволить або переносити додаткове «обваження», або закріпити ідентифікаційну нашивку. Крім основного відділення, модель також передбачає хороший набір кишень, у тому числі фронтальний, нижній і бічний. Ця особливість дозволить грамотно розподілити вміст та уникнути небажаного безладдя. Для розподілу навантажень передбачена грудна стяжка і поясний ремінь, що настроюється по висоті, а для регулювання об'ємів — стяжки вгорі, з боків і в нижній частині виробу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO Tools Survival 84-326 40 л
Усі ціни 24 →Рюкзак Neo Tools 84-326 988110 | 2 825 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-326 | 2 825 грн. |
Рюкзак Neo Tools, турист. камуфляжний, 4в1, 40л.(84-326) | 2 825 грн. |
Рюкзак тактичний NEO Tools Survival backpack 40L / dark green (84-326) | 2 825 грн. |
Рюкзак туристичний Neo Tools Survival 40 л (84-326) | 2 305 грн. |