Вантажна шина NEOTERRA NT366 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
NEOTERRA NT366 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEOTERRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEOTERRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEOTERRA NT366 315/80 R22.5 157M
NEOTERRA Вантажна шина NEOTERRA NT366 (рульова) 315/80R22.5 157/154M | 10 812 грн. |
Вантажна шина NEOTERRA NT366 (рульова) 315/80R22.5 157/154M | 10 761 грн. |
Neoterra NT366 (315/80R22.5 157M) | 11 021 грн. |
Neoterra Neoterra NT366 (рульова) 315/80 R22.5 157/154M | 11 600 грн. |