Комутатор NETGEAR GS305 v3 (GS305-300PES)
![]() |
NETGEAR GS305 v3 5 GE8 GE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR GS305 v3
Усі ціни 8 →NETGEAR GS305 Комутатор (GS305-300PES) GS305-300PES | 1 549 грн. |
Комутатор некерований Netgear GS305 (GS305-300PES) | 1 988 грн. |
| 1 991 грн. |
Netgear GS305v3 — Комутатор некерований 5xGigabit Ethernet (Вітрина) GS305v3/sale | 1 099 грн. |
| 2 562 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації NETGEAR GS305 v3
| Ціни на NETGEAR GS305 v3 |
|---|---|---|---|---|
| NETGEAR GS305 v3 | від 1 099 грн. | 10 пропозицій | ||
| NETGEAR GS308 v3 | від 1 553 грн. | 37 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →