Комутатор D-Link DGS-108
Відео 5 |
D-Link DGS-108 5 GE8 GE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-108
Усі ціни 7 →D-link DGS-108/E — Комутатор некерований, 8 портів Gigabit Ethernet, QoS, | 1 097 грн. |
DGS-108/E (8-порт Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch) DGS-108 | 1 032 грн. |
D-Link DGS-108 DGS-108/E | 1 199 грн. |
D-Link DGS-108/E | 1 699 грн. |
D-Link DGS-108/E | 1 048 грн. |
Комутатор D-Link Switch DGS-108 8xGBit (DGS-108/E) | 1 241 грн. |
D-Link DGS-108 — Комутатор некерований 8 х GbE 16 Гбіт/с (Вітрина) DGS-108 | 1 039 грн. |
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-108
Ціни на D-Link DGS-108 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-105 | від 6 463 грн. | 3 пропозиції | ||
D-Link DGS-108 | від 1 032 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →