Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Комутатори   /   Netis

Комутатор Netis P116GC

Фото - Комутатор Netis P116GC
Фото 4
Netis P116GC
Основне
Типщо налаштовуються / DIP-перемикач /
Форм-фактормонтується в стійку
Пропускна здатність36 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес2K
Порти
Fast Ethernet18 шт.
Uplink2 шт. / у режимі VLAN /
Тип UplinkGigabit Ethernet
PoE
PoE (вихід)802.3af/at
Виходів з підтримкою PoE16 шт.
Сумарна потужність PoE240 Вт
Інше
Блок живленнявбудований
Напруга живлення100 – 240 В
Робоча температура0 °C ~ +40 °C
Габарити (ШхГхВ)270x180x45 мм
Офіційний сайтnetis.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Netis P116GC

Усі ціни 16 →

Netis P116GC

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 310 грн.

POE Watchdog комутатор Netis P116GC [GE POE :16, UL GE: 2 x RJ-45] (1720463) 278786

P116GC – некерований 802.3af/at POE комутатор зі спеціалізованими функціями VLAN, CCTV, POE Watchdog та POE бюджетом до 240... щеВт від виробника Netis. Конфігурація портів доступу GE: 16 x POE, uplink портів: GE: 2 x RJ-45. Грозозахист портів 4 кВ. Функції VLAN, CCTV, POE Watchdog включаються одночасно за допомогою перемикача DIP. Блок живлення вбудований. VLAN ізолює порти доступу між собою (дані між ними не передаються), взаємодія
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 509 грн.

Сторожовий комутатор POE Netis P116GC [GE POE:16, UL GE: 2 x RJ-45]

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 575 грн.

Комутатор мережевий Netis P116GC

некерований, настільний/настінний, Портів - 10, 2 x Gigabit Ethernet Uplink, 16 x 10/100/1000Base-T PoE, Комутаційна здатніст... щеь - 36 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 180 мм, Г - 270 мм, В - 45 мм, 16xPoE+, 16x10/100/1000TX
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
5 122 грн.

Комутатор мережевий Netis P116GC

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 229 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Netis P116GC

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Netis P116GC

Ціни на Netis P116GC
Netis P116GC від 5 122 грн.16 пропозицій
Netis P124GC від 6 860 грн.17 пропозицій