Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Комутатори   /   Netis

Комутатор Netis ST3108GC

Фото - Комутатор Netis ST3108GC
Фото 5
Netis ST3108GC
5 GE8 GE
Тип
некерований
Форм-фактор
настільний
Пропускна здатність
16 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес
4K
Gigabit Ethernet
8 шт.
Блок живлення
зовнішній
Напруга живлення
5 В
Робоча температура
0 °C ~ +40 °C
Офіційний сайт
netis-systems.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Netis 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Netis.

Купити Netis ST3108GC

Усі ціни 27 →

Netis ST3108GC

Комутатор мережевий Netis ST3108GC є ідеальним рішенням для модернізації вашої мережевої інфраструктури. Його вісім портів 10... ще/100/1000TX, оснащені технологіями автоузгодження та авто MDI/MDIX, забезпечують максимальну швидкість та гнучкість у налаштуванні мережі, дозволяючи легко підключати різні типи обладнання. Завдяки цьому, більше немає необхідності у використанні перехресних кабелів,
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
570 грн.

Комутатор Netis ST3108GC

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
599 грн.

Комутатор Netis ST3108GC 8xGE, Некерований

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
852 грн.

8-портовий гігабітний комутатор Netis ST3108GC

Комутатор Netis ST3108GC обладнаний 8 портами RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с з функцією автоматичного узгодження. Він являє собою... щевисокопродуктивний пристрій. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX, усуваючи необхідність в перехресних кабелях або портах Uplink. Пристрій простий в користування та дозволяє покращити вашу мережу до продуктивності 2000 Мбіт/с (повний дуплекс). Цей
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
550 грн.

Комутатор мережевий Netis ST3108GC

Комутатор Netis ST3108GC – це компактний і високопродуктивний гігабітний мережевий комутатор, призначений для створення надій... щеної дротової мережі в офісах, будинках і на малих підприємствах. Ключові особливості: 8 гігабітних портів 10/100/1000 Мбіт/с – забезпечують високу швидкість передачі даних для стабільної роботи мережі. Автоматичне визначення швидкості та MDI/MDIX – не потребує
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
551 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Netis ST3108GC

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Netis ST3108GC

Ціни на Netis ST3108GC
Netis ST3105GC від 379 грн.32 пропозиції
Netis ST3108GC від 549 грн.27 пропозицій