Змішувач Nett SWH-435
Фото 10 |
Nett SWH-435 |
|
Змішувач має висувний розпилювач, який безперешкодно повертається у вихідне положення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nett SWH-435
Усі ціни 21 →Nett Nett SWH-435 | 6 499 грн. |
Одноважільний змішувач для кухні з висувним виливом "Лебідь" Nett SWH-435 | 6 499 грн. |
Смеситель для кухонной мойки "Лебедь" Nett SWB-435 Black | 6 827 грн. |
Смеситель Nett SWH-435 | 5 801 грн. |
Змішувач Nett SWH-435 | 6 499 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →