Змішувач REA Apollo REA-B9603
Фото 8 |
REA Apollo REA-B9603 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Apollo REA-B9603
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні Rea Apollo чорний/рожеве золото REA-B9600 | 5 773 грн. |
Змішувач для кухні Rea Apollo, білий/рожеве золото (REA-B9603) REA-B9603 | 4 365 грн. |
Rea змішувач для кухні Rea Apollo white/rose gold (REA-B9603) | 3 907 грн. |
Змішувач для кухні REA APOLLO BLACK/ROSE GOLD чорний/золото високий REA-B9 | 5 773 грн. |
Смеситель для раковины (умывальника) REA OVAL GOLD золотой высокий rea-000 | 3 943 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →