Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Nett

Душова система Nett TSH-521

Фото - Душова система Nett TSH-521
Фото 16
Nett TSH-521
Колір
Типдушова система
Встановленнявбудована
Верхній душ (тропічний)
Розміри245 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формаквадратна
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя1 шт.
Змішувач
Тип змішувачатермостатичний
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
вилив
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Кріплення ручного душунастінний монтаж
Інше
Матеріаллатунь / з нержавіючою сталлю /
Покриття корпусахром
під золото
нікель
чорний
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Маркування виробника
TSB-521

TSG-521

TSH-521

Ще
TSS-521

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.

Купити Nett TSH-521

Усі ціни 53 →

Душова система прихованого монтажу Nett хром TSH-521

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 800 грн.

Nett Nett UH-51 + TSH-521 + Gappo G7207-40

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
23 619 грн.

Комплект хромованого змішувача для умивальника, душової системи та гігієнічного душу Nett UH-51 + TSH-521 + Gappo G7207-40 1

Комплект хромованого змішувача для умивальника, душової системи та гігієнічного душу Nett UH-51 + TSH-521 + Gappo G7207-40 ми... щепропонуємо підібрати від виробника Nett у онлайн каталозі обладнання для опалення Teploradost.com.ua Наші співробітники оберуть Вам найкращі товари напишіть нам на електронну пошту або дзвоніть за телефоном (050) 741-51-55. Також, ви можете подивитись душові системи від відомих
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Душова система з термостатом внутрішнього монтажу з виливом Nett TSH-521

Тип: Душевая система / Призначення змішувача: Для душа / Термостат: Есть / Матеріал: Латунь, Нержавеющая сталь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
15 836 грн.

Душова система прихованого монтажу Nett хром TSH-521

Душова система прихованого монтажу Nett хром TSH-521 Виробник - Nett Країна виробник - Україна     Вид товару - Душова систем... щеа Призначення - Для душу/ванни Вид монтажу - Настінний  Колір - Хром Матеріал - Латунь/ABS пластик Механізм змішування - Термостатичний катридж Форма верхнього душу - Квадратна Розмір верхнього душу, мм - 245 Довжина шланга ручного душу, мм - 1500 Кількість режимів верхнього душу - 1 Кількість режимів ручного душу - 1 Підключення - G 1/2 Гарантія - 5 років
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett TSH-521

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна