Душова система Grohe Vitalio Start System 250 Cube 26697000
Фото 5 |
Grohe Vitalio Start System 250 Cube 26697000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що напір води з кожною душовою форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобіжить нагрівання поверхні душа.
Верхній душ з кульовим шарніром кут повороту ± 10°
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start System 250 Cube 26697000
Усі ціни 6 →Душова система з термостатом Grohe QuickFix Vitalio Start System 250 хром | 14 599 грн. |
Душова система з термостатом Grohe QuickFix Vitalio Start Shower System (к | 14 599 грн. |
Душевая система с термостатом Grohe Vitalio Start 250 cube хром 26697000 | 13 599 грн. |
Душова система з термостатом Grohe Vitalio Start 250 cube хром 26697000 | 14 599 грн. |
Grohe Vitalio Start (26697000) | 18 312 грн. |
Grohe Vitalio Start (26697000) | 17 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →