Умивальник Newarc Prisma 65 650 мм (3501)
Фото 2 |
Newarc Prisma 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Prisma 65 650 мм
Усі ціни 8 →Раковина Newarc Prisma 65 см (3501) 3501 | 2 607 грн. |
Асиметрична раковина Newarc Prisma, 650x490 (3501) 3501 | 7 956 грн. |
Раковина Newarc Prisma 65 см (3501) 3501 | 2 483 грн. |
Умывальник Newarc Prisma 3501 | 2 322 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →