Змішувач KRONER Elbe-C010 CV014918
Фото 16 |
KRONER Elbe-C010 CV014918 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C010 CV014918
Усі ціни 69 →Kroner Kroner KRM Elbe - C010 | 1 050 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Elbe-C010 хром силумін CV014 | 1 050 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRM Elbe-SCH010 197336 | 1 134 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRM Elbe-C010 (CV014918) CV014918 | 1 050 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRM Elbe-C010 хром | 1 050 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →