Умивальник Newarc Slim 54 535 мм (121053W)
Newarc Slim 54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Slim 54 535 мм
Усі ціни 17 →Раковина Newarc Slim 54 см 121053W | 2 223 грн. |
Раковина Newarc Slim 54 см (121053W) 121053W | 2 223 грн. |
Умывальник NEWARC Slim 121053W белый | 2 223 грн. |
Умывальник NEWARC Slim 121053W белый kova-121053W | 2 223 грн. |
Умивальник NEWARC Slim 121053W білий kova-121053W | 2 223 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →