Літня шина Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H 205/65 R15 94 H 205/65 R15 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H
Усі ціни 41 →Шина Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H | 2 565 грн. |
Nexen N'blue HD Plus 205/65 R15 94H | 2 739 грн. |
Nexen NBLUE HD PLUS 205/65 R15 94H (9053930702) | 4 070 грн. |
Nexen NBlue HD Plus 205/65 R15 94H | 2 912 грн. |
Nexen N Blue HD Plus (205/65R15 94H) | 2 650 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 14 20 |
Ціна Не побачив |
Чудові шини. М'які, не галасливі. Дуже раджу. Чи не галасливі, керованість на висоті Не виявлено користуюся Nexen Nblue HD Plus 235/60 R16 100H менше місяця |
Дітлахів, хто думає, навіть не думайте! Чудова гума. Щойно виїхав із шиномонтажу здалася жорстка. Через 2 км це було щось. Тиха, стійка, зчеплення з асфальтом чудове. Так, може, не ідеал зовнішнього вигляду, але враховуючи характеристики і ціну можна брати. До речі, 3 з 4х калес відбалансувалися в нуль. Оцінка 5 з 5
Ставилася на шевролі авео, литі диски. Тиха. Стійка. Балансування. Можливо м'якувата боковини - час покаже. Зовнішній вигляд не самий. користуюся Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H менше місяця |
Показано 3 з 40 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94H | від 2 523 грн. | 41 пропозиція | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/65 R15 94V | від 2 579 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Дуже м'яка та тиха.