Електробритва Nikai NK-7005
Фото 6 |
Nikai NK-7005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikai NK-7005
Триммер для волосся NIKAI NK-7005 сіткова бритва акумуляторна Сріблястий ( | 377 грн. |
Електробритва з тріммером Nikai NK-7005 | 399 грн. |
Триммер для волосся NIKAI NK-7005 сіткова бритва акумуляторна | 510 грн. |
Електробритва тример для стрижки волосся та бороди NIKA NK-7005 (FU4428896 | 410 грн. |
Електробритва триммер для стрижки волосся і бороди NIKA NK-7005 Pro + Щіто | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →