Електробритва Gemei GM-7722
Gemei GM-7722 |
|
У комплекті запасна сітка та леза
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-7722
Усі ціни 15 →Электробритва с насадками для стрижки волос и бороды Gemei GM-7722 Pro Чер | 498 грн. |
Електробритва ProGemei Gm-7722 сірий акумуляторна | 379 грн. |
Електробритва ProGemei GM-7722 Синій акамуляторний | 379 грн. |
Електробритва для стрижки волосся і бороди ProGemei GM-7722 | 350 грн. |
Електробритва ProGemei GM-7722 синя бездротова акумуляторна для бороди та | 480 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →