Пилосос
Nilfisk Multi II 22 (18451550)
Відео 1Фото 5 |
Nilfisk Multi II 22 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Multi II 22
Усі ціни 10 →Професійний пилосос Nilfisk Multi II 22 EU (18451550) | 4 984 грн. |
Nilfisk Multi II 22 | 7 686 грн. |
Профессиональный пылесос Nilfisk Multi II 22 EU (18451550) | 4 980 грн. |
Будівельний пилосос Nilfisk Multi II 22 T Premium Home Edition (128390153) | 9 613 грн. |
Будівельний пилосос Nilfisk Multi II 22 T Premium Home Edition (128390153) | 9 603 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →