Пилосос
Nilfisk Multi II 30 T (18451552)
Відео 3Фото 6 |
Nilfisk Multi II 30 T |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Multi II 30 T
Усі ціни 8 →Професійний пилосос Nilfisk Multi II 30 T INOX VSC EU (18451553) | 10 268 грн. |
Nilfisk Multi II 30 T | 10 742 грн. |
Nilfisk Multi II 30 T | 11 004 грн. |
Профессиональный пылесос Nilfisk Multi II 30 T INOX VSC EU (18451553) | 10 205 грн. |
Професійний пилосос Nilfisk Multi II 30 T Eu (18451552) | 8 594 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →