Скейтборд NILS Extreme CR3108SA
Фото 32 |
NILS Extreme CR3108SA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NILS Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NILS Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NILS Extreme CR3108SA
Скейтборд CR3108SA ERROR NILS EXTREME - барвистий 16-40-105 | 1 691 грн. |
Скейтборд CR3108SA AZTEC NILS EXTREME - червоно-чорна 16-40-112 | 1 691 грн. |
Скейтборд CR3108SA METRO 2 NILS EXTREME - блакитно-білий 16-40-109 | 1 691 грн. |
Скейтборд CR3108SA SPOT NILS EXTREME - блакитно-чорний 16-40-110 | 1 691 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →