Електросамокат NIU KQi3 Sport
Відео 3Фото 11 |
NIU KQi3 Sport |
|
Представник середнього цінового сегмента - електросамокат бренду NIU - позиціонується як спортивна модель. Загалом персональний транспорт більше підходить на роль збалансованого міського рішення, оскільки швидкість програмно обмежена 25 км/год, що вважається оптимальним (а найчастіше – максимально дозволеним режимом для цього засобу пересування). На комфортні умови їзди варто розраховувати на досить рівному асфальті, адже тут нехай і використовуються 9.5-дюймові надувні колеса, здатні згладжувати вібрації на кермі, але додаткові амортизатори відсутні.
Електричний самокат NIU KQi3 Sport оснащений 400-ватним мотором та акумулятором, що забезпечує запас ходу до 40 км. У наступному батареї буде потрібно 6-годинний зарядний цикл, а за коректну роботу та довговічність джерела живлення відповідає захисна система BMS. До інших особливостей моделі відноситься можливість підключення до смартфона з доступом до розширених налаштувань. Майже обов'язковий сьогодні доладний механізм тут примітний додатковою фіксацією керма на задньому крилі (це запатентована фішка виробника). Згадки також заслуговують на дискові гальма, наявність якісного освітлення та вологозахисту IP54.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NIU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NIU.
Купити NIU KQi3 Sport
Усі ціни 13 →Niu Electric Scooter Kqi3 Sport 95 Wheels 300W Rated Motor 25Km H Max Spee | 28 800 грн. |
Niu Electric Scooter Kqi3 Sport 95 Wheels 300W Rated Motor 25Km H Max Spee | 29 520 грн. |
NIU KQi3 Sport blue | 23 992 грн. |
Niu Electric Scooter Kqi3 Sport 95 Wheels 300W Rated Motor 25Km H Max Spee | 30 240 грн. |
Niu Kqi3 Sport Czerwony | 32 000 грн. |