Вентилятор Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Відео 4Фото 8 |
Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Усі ціни 18 →Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap | 1 549 грн. |
Вентилятор 120 mm Noctua NF-A12x25 pwm chromax. black. swap sso2 450 - 200 | 1 500 грн. |
Кулер до корпусу Noctua REDUX (NF-A12x25 PWM CHROMAX. BLACK. SWAP) | 1 767 грн. |
Вентилятор Noctua для корпуса 120x120x25мм SSO2 450 - 2000 об/мин 18.8 - 2 | 1 308 грн. |
Noctua REDUX (NF-A12x25 PWM CHROMAX. BLACK. SWAP) nf-a12x25 pwm chromax. b | 1 549 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →