Витяжка NODOR Scala 900 нержавіюча сталь
NODOR Scala 900 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NODOR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NODOR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NODOR Scala 900 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →NODOR Scala 900 | 19 844 грн. |
Витяжка NODOR Scala 900 нержавіюча сталь | 14 681 грн. |
NODOR Scala 900 | 20 328 грн. |
Витяжка Nodor Scala 900 Inox | 20 325 грн. |
Вытяжка Nodor Scala 900 Inox | 20 331 грн. |
Витяжка Nodor Scala 900 Inox | 20 335 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →