Конвектор Noirot CNX-4 2000 2 кВт
Відео 5Фото 2 |
Noirot CNX-4 2000 |
|
Ніжки замовляються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noirot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noirot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості конвектора Noirot CNX-4 2000:
- Нагрівач RX-Slience Plus
Модификації Noirot CNX-4 2000
Ціни на Noirot CNX-4 2000 |
---|---|---|---|---|
Noirot CNX-4 1000 1 кВт | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Noirot CNX-4 1500 1.5 кВт | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Noirot CNX-4 2000 2 кВт | від 5 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →